вулиця Попудренка, 26/9
проспект Маршала Рокоссовського, 10А

Оренда приміщень

для Банкетів, Корпоративів, Свят і Весіль!
Протягом нашого життя відбувається безліч різних подій, деякі з яких настільки важливі, що хочеться запам'ятати їх назавжди. Наша місія — це створити відповідну атмосферу вашого свята, щоб ви не відчували зайве занепокоєння і просто насолоджувалися нашим сервісом.

Live Pub
ПРОСПЕКТ МАРШАЛА РОКОССОВСЬКОГО, 10А
Live Cafe
ВУЛИЦЯ ПОПУДРЕНКА, 26/9
Приміщення в оренду здається як в LIVE CAFE, так і в LIVE PUB. Наприклад LIVE CAFE — це відмінне кафе для весілля, яке замінить вам дорогий ресторан для весілля, і вам не потрібно буде даремно переплачувати величезні гроші.

Якщо ви хочете влаштувати домашню вечірку для дитини, і говорите своїй родині — "я зніму приміщення на день народження в кафе", то знайте, що наш LIVE CAFE завжди радий надати послуги в проведення такої події.

LIVE CAFE має банкетний зал на 35, і ще один зал на 25 осіб. Ці банкетні зали цілком підходять для проведення корпоративів, банкетів і свят.

LIVE PUB — це місце відмінно замінює дорогі банкетні зали, і відмінна риса тут є те, що наша пивоварня BEER LIVE, знаходиться разом з пабом. Крім послуг в проведенні банкетів, корпоративів і свят, за попередньою консультацією ми здійснюємо висококваліфікований кейтеринг на корпоратив.

Деякі особливості наших закладів, під час оренди включають:

 1. Можливість слухати свою музику через нашу аудіосистему;
 2. Можливість прикрасити зал, за вашим бажанням;
 3. Можливість використовувати караоке, з вашим репертуаром;
 4. Надання нашого шикарного меню грузинської та італійської кухні;
 5. Наше фірмове крафтове пиво, зварене на європейському обладнанні;
 6. Доброзичливий персонал, навчений за європейськими стандартами.

Для організації дня народження дитини ви можете запросити дітей в наші кафе або паб, де у нас окреме дитяче меню і італійські піци для всієї родини від нашого шеф-кухаря. Величезним плюсом від проведення таких дитячих заходів для вас, стане відсутність потреби наводити порядок у себе в кімнатах.Оренда торгових площ

На окрему увагу заслуговує оренда приміщення під магазин. Якщо у вас є проблеми з місцем для реалізації вашої продукції, ми пропонуємо гнучкі умови оренди торгових приміщень, від яких важко відмовитися. Ми прекрасно знаємо, що оренда магазину в Києві обходиться в круглі суми для орендарів, тому наші LIVE заклади завжди раді до співпраці на демократичних умовах.

Наші приміщення для оренди оснащені:

 1. Сучасною системою вентиляції і кондиціонування будівлі;
 2. Надійною системою енергозабезпечення;
 3. Телекомунікаційною системою від кращого провайдера в регіоні;
 4. Центральною системою опалення та водопостачання;
 5. Цілодобовою охороною та пожежною сигналізацією;
 6. Наявністю хорошої транспортної розв'язки, зупинками громадського транспорту та численними комерційними об'єктами;
 7. Спеціальними місцями для розміщення вашої реклами;
 8. Необхідними умовами під будь-який вид діяльності.

Важливо! Загальних обмежуючих умов для оренди наших приміщень не існує, ми надаємо наші зали практично для будь-яких заходів, від весілля до поминок, від дня народження до новорічного корпоративу.

Зняти приміщення в оренду і провести бажаний банкет, весілля або новорічний корпоратив ви можете після попередньої консультації з адміністрацією наших закладів за номером телефону:


LIVE CAFE: +38 (67) 310-44-00

LIVE PUB: +38 (67) 102-33-22Дуже чекаємо і будемо раді бачити вас.

Ви можете самі зателефонувати, або
ми наберемо вас.